Blog Awist

Nowości z życia firmy aktualności technologiczne
KONKURS DLA ABONENTÓW SIECI AWIST!

Zapraszamy naszych Abonentów do wzięcia udziału w naszej zabawie. 15 listopada mecz towarzyski Polska - Czechy. Wystarczy wysłać wiadomość z typowanym przez Państwa wynikiem na naszą konkursową skrzynkę mailową. Każdy trafiony wynik nagrodzimy miesięcznym abonamentem za Internet w wysokości 1zł.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Regulamin konkursu:
  1. Organizatorem konkursu jest Artur Waligóra P.P.H.U. "AWIST" z siedzibą: 32-031 Mogilany ul. Żary 22A.
  2. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla Abonentów sieci Awist.
  3. Konkurs trwa od 7 listopada 2018 roku do 14 listopada 2018 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 listopada 2018 roku. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową na adres poczty elektronicznej, z której wysłane zostało zgłoszenie konkursowe.
  4. Nagrodzone zostaną tylko trafne wyniki meczu Polska-Czechy z dnia 15 listopad 2018 roku.
  5. Nagrodą w konkursie jest miesięczny abonament na usługi Internetowe w wysokości 1zł brutto. Abonament w wysokości 1zł brutto zostanie naliczony do najbliższego pełnego okresu rozliczeniowego.
  6. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać imię i nazwisko oraz adres instalacji zawarte na umowie abonenckiej oraz typowany wynik meczu w kolejności Polska-Czechy. Zgłoszenie należy wysłać na adres: konkurs@awist.pl. Każdy Abonent może wysłać jedno zgłoszenie.
  7. Administratorem danych osobowych jest Artur Waligóra P.P.H.U. "AWIST" z siedzibą w 32-031 Mogilany, ul. Żary 22A. Kontakt inspektora ochrony danych w Artur Waligóra P.P.H.U. "AWIST": iodo@awist.pl. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji konkursu na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i b. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do czasu rozstrzygnięcia konkursu oraz przyznania nagród. Uczestnicy posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Uczestnicy posiadają prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uznają, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez uczestników danych osobowych jest niezbędnym warunkiem przystąpienia do konkursu.