Technologie

DEKODER DO ODBIORU TELEWIZJI CYFROWEJ - TVIP S-Box v.530

Mediatenci TVIP S-Box v.530

Będąc urządzeniami uniwersalnymi, TVIP Mediacenters są w stanie sprostać różnorodnym potrzebom Klientów,
a szeroka gama modeli TVIP S-Box pozwala wybrać centrum multimedialne, które najlepiej spełni wymagania użytkownika. Dekoder IPTV działa w oparciu o bardzo wydajny czterordzeniowy procesor Amlogic S905W 1,2 GHz. Cechuje się pięciordzeniowym układem graficznym Mali-450, pamięcią RAM 1 GB i Flash 8 GB.
Obsługuje rozdzielczość 3840x2160 (HDR), 1080p 60 fps lub 2160p 30 fps i kodeki H.265 (10 bitów), VP9, ​​H.264, MPEG4 ASP, Xvid, MPEG2, MJPEG 2160p 30 fps. Systemem operacyjnym urządzenia jest Linux.
Dekoder wyposażono w porty HDMI, AV, Ethernet, port na kartę microSD oraz port USB.


TVIP S-Box v.530

Potężna moc procesora

Mediatenci TVIP wykorzystują nowoczesne SoC z wydajnym wielordzeniowym procesorem, dzięki temu można korzystać z wszystkich nowoczesnych aplikacji multimedialnych, także z tych, które powstaną w ciągu najbliższych kilku lat. Procesor Amlogic S905 sprawia, że ​​STB jest urządzeniem o potężnych możliwościach umożliwiających np. odtwarzanie wideo 4K.

TVIP S-BOX z obsługą USB dla wielu urządzeń

Wszystkie TVIP S-Box obsługują połączenie USB-host. Można podłączać dyski flash, dysk twardy, klawiatury i piloty bezprzewodowe. Wideo lub muzyka bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego lub karty flash będą świetnym dodatkiem do Twojej usługi.


TVIP S-Box v.530

Nauka zdalnego sterowania

Konfiguracja jest szybka i łatwa. Pilot obsługuje funkcję uczenia się potrzebną do sterowania telewizorem. Konfiguracja uczenia się nie resetuje się po wymianie baterii.

TVIP S-Box v.530

Wiele ekranów

Twórz pakiety kanałów dla różnych urządzeń, takich jak tablety telewizory czy telefony.

TVIP S-Box v.530

Najważniejsze cechy

  • Szeroki zakres możliwości
  • Wydajny procesor
  • 2 x porty USB
  • 1 x port LAN
  • Wysoka rozdzielczość 4K