Blog Awist

Nowości z życia firmy aktualności technologiczne
Zmiany w cenniku usług TV

Szanowni Państwo ,

W związku z podwyżką nałożoną na operatorów telewizyjnych przez Grupę Cyfrowy Polsat zmianie ulegną ceny wszystkich oferowanych przez nas pakietów podstawowych w usłudze telewizji światłowodowej, tj.: Komfort HD, Prestiż HD i Max HD.

  • KOMFORT HD 60,00 zł
  • PRESTIŻ HD 80,00 zł
  • MAX HD 100,00 zł

Nowe ceny dla dotychczasowych Abonentów zostaną wprowadzone od dnia 2020-02-01. Dla nowych Abonentów nowy cennik zostaje wprowadzony od 2020-01-13. Dotyczą one umów na 24 miesiące.

Jeżeli nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej w zakresie usług dodatkowych czyli pakietu telewizji cyfrowej (nie dotyczy to Abonentów posiadających usługę dodatkową w postaci pakietu Canal+, który zawierany jest na czas określony i obowiązuje do końca trwania umowy).

Oświadczenie o rezygnacji z pakietu telewizyjnego powinno zostały dostarczone do Operatora w terminie do 31 stycznia 2020r. Brak takiego oświadczenia rozumiany jest jako akceptacja nowych warunków umowy.

Oświadczenie o rezygnacji z pakietu telewizji cyfrowej można przekazać do siedziby firmy Operatora, przesyłając pocztą na adres: Artur Waligóra P.P.H.U. "AWIST ul. Żary 22A 32-031 Mogilany lub na adres mailowy: biuro@awist.pl.